Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Πειραιά: Ανακοινώθηκε ο Δημήτρης Μεσούλας από Γιάννη Μώραλη
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος με τον συνδυασμό «Πειραιάς Νικητής» και τον Γιάννη Μώραλη στις δημοτικές εκλογές του Οκτωβρίου, είναι ο Δημήτρης Μεσούλας. Ο κ. Μεσούλας μεγάλωσε και ζει στον Πειραιά. Είναι επιχειρηματίας και δραστηριοποιείται στον τομέα της εστίασης στην πόλη μας τα τελευταία 17 χρόνια. Είναι τακτικό μέλος της … Συνεχίστε να διαβάζετε το Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Πειραιά: Ανακοινώθηκε ο Δημήτρης Μεσούλας από Γιάννη Μώραλη.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί