Πασχαλινή δωροέκθεση από τη Μητρόπολη Πειραιά
Βρείτε μας στο Google News. Πατήστε εδώ! Και φέτος λειτουργεί στο Πνευματικό Κέντρο του Καθεδρικού Ιερού Ναού Αγίας Τριάδος Πειραιώς η Πασχαλινή Δωροέκθεση της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς. Η αγορά των δώρων μας από την Πασχαλινή Δωροέκθεση αξίζει διπλά γιατί δίνουμε χαρά στα πρόσωπα που θα τα προσφέρουμε και βοηθάμε οικονομικά το μεγάλο φιλανθρωπικό και ιεραποστολικό … Συνεχίστε να διαβάζετε το Πασχαλινή δωροέκθεση από τη Μητρόπολη Πειραιά.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί